niedziela, 11 maja 2014

Streetcom- Czysty duet DUCK

                                             Ponownie mój ulubiony portal mnie nie zawiódł  :D
W paczce ambasadora znalazłam:
- płyn Duck Rower White & Bright x3
- aplikator Duck Fresh Discs Lime x3
- 12 ulotek dla znajomych
- przewodnik dla ambasadora

    Przesyłka była genialna, karton w którym zapakowana produkty był z otwieranym u góry wieczkiem w kształcie deski klozetowej.Moja opinia:
1) płyn Duck Rower White & Bright- początkowo wydawało się, że nie będzie tak dobry jak znany domestos, nie czuć chloru i konsystencja była dość rzadka. Jednak usunął zacieki po kostce do toalety, których nie mogłam wcześniej się pozbyć. Toaleta była bardzo czysta i świeża bez konieczności wdychania chloru :), dodatkowo producent zapewnia o 99,99% likwidacji bakterii. Aplikacja zelu jest ułatwiona przez zagiętą szyjkę butelki .
2) Duck Fresh Discs Lime- aplikator krążków żelowych bardzo wygodny, początkowo nie wiedziałam jak się do tego zabrać, jednak to banalnie proste :) Samo stosowanie jest wygodne i pozwala zaoszczędzić czas. Nie trzeba dotykać koszyczka na kostkę toaletową. Krążek jest znacznie bardzie wydajny, jeden wystarcza do 2 tygodni. Estetycznie wygląda. Aplikator posiada zatyczkę, przez co łatwo go przechowywać. Jestem bardzo zadowolona z efektów obydwu detergentów. Ulotki są bardzo przejrzyste, ładnie dobrane kolory i zawierają dużo cennych informacji. Przewodnik ambasadora znacznie ułatwia pracę.


Po raz kolejny polecam stronę Streetcom, sami oceńcie czy warto :D
W miesiącu biorę udział w co najmniej jednej kampanii. poniżej podje linki, kto jeszcze się nie zapisał NADRABIAĆ ZALEGŁOŚCI !!! :*

https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/106153c11778e175340c8cb6054855d2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz