wtorek, 27 maja 2014

Razowy kwas chlebowy STREETCOM :)


Po raz kolejny zostałam ambasadorką Streetcomu. Tym razem idealna kampania na upalne dni.
Gorąco zapraszam do rejestracji na tym portalu. NAPRAWDĘ WARTO, sami zobaczcie co tym razem dostałam ;)
https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/106153c11778e175340c8cb6054855d2To jedna z lepszych kampanii w jakich brałam udział. Paczka jest ogromna :D


W Paczce Ambasadorki, otrzymałam
Dla mnie:
  • Przewodnik Ambasadorki,
  • 2 butelki 1,5l Razowego Kwasu Chlebowego,
  • 2 butelki 1,5l Razowego Kwasu Chlebowego o smaku żurawinowym,
  • 2 butelki 1,5l Razowego Kwasu Chlebowego o smaku śliwkowym.
Dla moich znajomych:
  • 9 butelek 0,5l Razowego Kwasu Chlebowego,
  • 4 butelki 0,5l Razowego Kwasu Chlebowego o smaku żurawinowym,
  • 4 butelki 0,5l Razowego Kwasu Chlebowego o smaku śliwkowym,
  • 17 ulotek dla znajomych.

Bardzo dobrze przygotowana kampania, przewodnik Ambasadora i ulotki przejrzyste i czytelne. Zawierają dużo cennych i przydatnych informacji. Do rozdania dla znajomych mam aż 17 butelek 0,5l, o 3 różnych wariantach smakowych.W tym najwięcej Razowego Kwasu Chlebowego bez dodatku smakowego syropu.


Dla siebie do przetestowania dostałam 6 dużych butelek Razowego Kwasu Chlebowego, który jest idealny na ciepłe dni, doskonale gasi pragnienie. Jest alternatywą dla przesłodzonych kolorowych napoi.

Razowy kwas chlebowy to 100% natury. Powstaje wyłącznie z naturalnych składników-krystalizowanej wody oraz słodu jęczmiennego i żytniego. Nie zawiera żadnych konserwantów ani barwników. Smakowy Razowy Kwas Chlebowy powstaje z dodatku naturalnego soku owocowego-śliwkowy i żurawinowy.
Jak widać opakowanie jest bardzo efektowne, ale nie przesadzone. Ciemne butelki chronią przed dopływem promieni słonecznych, przez co zachowuje długo swój smak i aromat. Etykieta jest estetycznie wykonana, nie zawiera zbędnych informacji tylko to co najważniejsze.
Smak Razowego Kwasu chlebowego bardzo przypadł mi do gustu. nie lubię przesłodzonych napoi wiec to jest idealny napój dla mnie :) Wszystkie trzy warianty smakowe są bardzo dobre i dobrane tak, żeby nie było za słodko. W wariantach smakowych czuć delikatną nutę soków, ale nie jest to przesadzone.
Mój faworyt to Razowy Kwas Chlebowy o smaku śliwkowym. Polecam i zapraszam do spróbowania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz