czwartek, 22 września 2016

Jogobella-Projekt TRND

Trnd przygotowało dla nas pyszny projekt. Jogobella wyśmienite rozwiązanie na śniadanie- pyszne,pożywne i pełne owoców.  W tym projekcie przekaże bliskim, przyjaciołom i rodzinie informację na temat smacznego, super- owocowego śniadania z Jogobella. Zestaw Ambasadora zawiera:
- Przewodnik projektu,
- Książeczka "Badanie opinii", służącą do zbierania informacji zwrotnej na temat Jogobella Breakfast, Musli i 8 Zbóż,
- Kolorowa matę śniadaniową.
Projekt polega na zakupie jogurtów samemu a odpowiednią do tego platforma na podstawie paragony zwraca poniesione koszty.
W sklepie należy zakupic:
-6 zestawów Jogobella Breakfast, Jogobella Musli, Jogobella Musli, 8 Zbóż(łącznie 18 szt. dla mnie i mojej rodziny),
-6 zestawów Jogobella Breakfast, Jogobella Musli, Jogobella 8 Zbóż dla bliskich i przyjaciół.

Jogobella Musli, Jogobella Breakfast oraz Jogobella 8zbóż to idealny sposób na śniadanie, drugie śniadanie czy małe co nieco.    Te warianty to połączenie pysznego jogurtu i dużych kawałków owoców, dodatkiem musli dopełnia całości.  Jogobella Musli posiada cztery pyszne kombinacje. Jogobella Breakfast z chrupiącymi dodatkami jest dostępna w trzech wariantach- z tropikalnym i orzechowym musli, chrupiącym  crunchy i ciasteczek. Jogobella 8 zbóż to sześć owocowych smaków. Nowa Jogobella daje porcję radości i energii  na wyzwania w ciągu dnia. Rodzinka jest zachwycona tymi jogurtami, towarzyszami im w pracy, szkole są idealne na śniadanie czy przekąskę w ciągu dnia. Można go wrzucić do torebki lub plecaka. 
#porcjaradosci

Zapraszam do rejestracji na platformie Trnd 😊 naprawdę Warto4 komentarze:

 1. Widzę, że masz dwa smaki, których mi brakuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas też zagościły jogurciki jogobelli trzeba przyznać, że są smaczne do croissanta bądź mlecznej bułeczki i inki nadają się wyśmienicie. W dodatku tyle smaków i wariantów do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również mam przyjemność brać udział w projekcie TRND, dzięki któremu razem z moimi znajomymi mogę testować produkty Jogobelli :) Najbardziej polecamy wypróbować Jogobelle Breakfast, a w szczególności Jagode i Truskawkę :) Jest to fajna przekąska za niewielką cenę :) Aktualnie można je kupić za 1,99zł w różnych sklepach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Braliśmy udział w projekcie i do dzisiaj na śniadanko obowiązkowo Jogobella! Lekka a jednocześnie pożywna! Smakowała od najmłodszego po najstarszego członka rodziny, przyjaciele i znajomi również byli zadowoleni i nikt nie wyraził sprzeciwu ;)
  feterka

  OdpowiedzUsuń