piątek, 15 kwietnia 2016

Head & Shoulders-LOSOWANIE BONÓW

Po tylu świetnych projektach udało mi się zarazić tym mojego chłopaka. On również testuję ciekawe produkty. Jednym z nich jest szampon Head & Shoulders.


Polecił mi, sam go używa i jest bardzo zadowolony. Już po pierwszym użyciu czułam wyraźną różnicę. Skóra głowy jest świeża, czysta i nawilżona brak zaczerwienienia i podrażnień. Szampon zawiera aktywny składnik, który poza widocznym łupieżem usuwa również przyczyny łupieżu. Zawiera też składniki pielęgnujące i odżywcze, co w widoczny sposób poprawia wygląd włosów. Z własnego doświadczenia polecam ten szampon, stosuje go już kilka tygodni i brak jakiegokolwiek śladu po łupieżu.
Dodatkowo w projekcie można wygrać bony na zakupy. Losowanie nie tylko wśród Ambasadorów projektu, ale wszystkich, którzy wezmą udział w ankiecie.


Ifwom - Institute for Marketing and Word-of-Mouth


Zapraszam do wzięcia udziału w badaniu. Wystarczy wejść na stronę  IFWOM i wpisać jeden z kodów: 45RFZ-HSP-2A lub 45RFZ-HSP-3R. 
Następnie wypełnić ankietę.
Ważne, jest to że podane dane będą wykorzystane tylko w celu przekazania wygranej. Po losowaniu dane zostaną usunięte. Dane kontaktowe nie będą powiązane z ankietą.
Zapraszam do wypełniania :-)
Kody możesz przekazać dalej, aby Twoi znajomi i bliscy również mieli szansę na udział w losowaniu!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz