środa, 13 kwietnia 2016

Kampania kosmetyków Sanex- Streetcom

        W tym projekcie będę testować produkty marki Sanex. Dzięki produktom Sanex i Streectom mam możliwość zadbania o zdrowie swojej skóry i opowiedzenie o tym znajomym i bliskim.
Sanex to marka z 30 letnim doświadczeniem, testowana dermatologicznie. W przeciwieństwie do innych produktów, które koncentrują się na wyglądzie zewnętrznym, Sanex skupia się na prawdziwej kondycji skóry.

Paczka Ambasadora zawierała:
- 12 żeli pod prysznic Sanex Dermo Pro Hydrate-250ml
- 12 antyperspirantów Sanex Dermo Total Protection 7in1-50ml
-dossier-przewodnik po marce Sanex
-100 ulotek do rozdania znajomym upoważniające do 40% rabatu na produkty marki Sanex

Sanex Dermo Total Protection 7in1

Delikatna skóra pod pachami  potrzebuje kompleksowej i długotrwałej ochrony. Antyperspirant
Sanex Dermo Total Protection 7in1 zapewni świetną ochronę, uczucie świeżości oraz dba o równowagę  bakteryjną skóry. Nie zawiera alkoholu i parabentów. Antyperspirant ślicznie pachnie, nie zostawia białych i żółtych śladów na ubraniach. Ma ciekawe i innowacyjne opakowanie. Doskonale chroni przed potem.Sanex Dermo Pro Hydrate

Polecany przez dermatologów żel pod prysznic z wyjątkową formułą zawiera naturalne składnikami nawilżającymi. Składniki te pomagają przywrócić naturalny poziom nawilżenia i wspierają barierę ochronną skóry. Żel Sanex  jest delikatny, ma przyjemny zapach. Skór po tym żelu jest delikatna i nawilżona. Produkt nie obciąża skóry a powoduję,że jest świeża i naturalnie zdrowa.
Zapraszam do rejestracji na Streetcom

1 komentarz:

 1. Sanex Dermo
  Pro Hydrate
  GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCA PIELĘGNACJA DLA SKÓRY BARDZO SUCHEJ
  Suchej skórze brakuje wilgoci, przez co jest bardziej narażona na podrażnienia. Żel pod prysznic i płyn do kąpieli Sanex Dermo Pro Hydrate mają wyjątkową formułę z naturalnymi składnikami nawilżającymi, które pomagają przywrócić naturalny poziom nawilżenia Twojej skóry i wspierają jej barierę ochronną. Sanex Dermo Pro Hydrate głęboko nawilża, chroni i utrzymuje w równowadze suchą skórę, aby utrzymać jej zdrowie i dobre nawilżenie.
  Konsystencja idealna, zapach nieziemski. Żel rozprowadza się w idealny sposób na ciele, pozostawiając delikatny zapach… Moje ciało po kąpieli jest zrelaksowane i bardzo delikatne.. Niesamowity żel pod prysznic… Niezastąpiony i jedyny w swoim rodzaju.. Takiego drugiego nie ma.. Przekonał mnie do siebie w 100%... Nie potrzeba mi innego żelu.. Sanex Dermo Pro Hydrate jest najlepszy na rynku… Bardzo dziękuje za tak wspaniały żel…
  Sanex Dermo
  Total Protection
  7in1 complex
  SIEDEM KORZYŚCI, KOMPLETNA OCHRONA
  Dla tych, którzy chcą wszystkiego. Sanex Dermo Total Protection 7in1 zapewnia kompletną ochronę z 7 korzyściami zawartymi w jednym antyperspirancie:
  - skuteczną 48 godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem
  - ochronę przed przed białymi i żółtymi plamami
  - zapewnia uczucie świeżości
  - nie zaburza pH skóry
  - dba o dobrą kondycję skóry
  - nie wywołuje podrażnień
  - szanuje florę bakteryjną skóry

  Testowany dermatologicznie.

  Sanex Dermo Total Protection 7in1 complex – najlepszy i najtrwalszy antyperspirant, jaki do tej pory używałam… Używałam różne antyperspiranty. Nie jedne zostawiały smugi i plamy na bluzkach, drugie zaś powodowały, że pomimo pielęgnacji ciała i tak czuć było nieprzyjemny zapach potu na mojej skórze, co powodowało lekkie zawstydzenie… Sanex odmienił moje życie o 180 stopni, z nim moje życie jest kolorowsze i bardziej pachnące, z nim nie wstydzę się jakichkolwiek wyjść, z nim mogę iść nawet na koniec świata. Nie powoduje plam, smug, jego zapach jest trwały i przyjemny… Najlepszy z najlepszych… Już mi więcej do szczęścia nie trzeba…

  Z Sanex moje marzenia się spełniają!!! Z Sanex mogę wszystko !
  madzia19061975

  OdpowiedzUsuń