niedziela, 14 czerwca 2015

Sklep internetowy E.LECLERC

Kampania sklepu internetowego E.Leclerc, to kolejny projekt testów platformy internetowej, w której miałam okazję wziąć udział. Tym razem dzięki Streetcom. Zachęcam do rejestracji na Streetcomie, średnio raz, dwa razy w miesiącu mam okazję brać udział w testach.
Dzięki kampaniie E.Leclerc - hipermarket przez internet, otrzymałam bon o wysokości 50zł :)

Akcja jest bardzo ciekawa, bo to kampania sklepu internetowego, a materiały dla ambasadora i ulotki również są w formie elektronicznej. Ulotki można wysłać do znajomych i rodziny na maila więc nie ma ograniczeń ilości :)
Miałam już okazję zamówić produkty i wykorzystać otrzymany bon.
Moje wrażenia z testów są mieszane, na początku zniechęcił mnie koszt dostawy 15zł, do najbliższego Leclerca mam ok.1-2km, więc to trochę sporo, sądzę, że dobrym sposobem była by możliwość odbioru osobistego, szczególnie dla zabieganych osób, które mogą po drodze odebrać zakupy. Jeśli chodzi o asortyment to jest dosyć spory, jednak nie ma wszystkich artykułów dostępnych w sklepie :(
Ceny też są różne, niektóre produkty są w przystępnych cenach inne troszkę większe. Zakupy za pomocą tej platformy są bardzo wygodne, panel intuicyjny i poza artykułami spożywczymi, chemią  gospodarczą, można również zakupić agd i rtv. Platforma posiada fajne opcje, zapamiętywania zakupów, an tej podstawie kolejne zakupy można zrobić szybciej i wygodniej. Z pewnością skorzystam z zakupów przez internet w E.Leclerc.

Zapraszam do rejestracji na Streetcom, przed nami mnustwo kolejnych testów, w których Ty też możesz wziąć udział :)

https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/106153c11778e175340c8cb6054855d2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz