środa, 29 kwietnia 2015

Pasta do zębów Beverly Hills Formula NATURAL WHITE BLACK- face&look

 Dzięki portalowi face&look miałam możliwość testów niesamowitej pasty do zębów Beverly Hills Formula NATURAL WHITE BLACK, która zawiera aktywny węgiel czemu zawdzięcza swój ciemny kolor. Pastę miałam odebrać sama, ale z przyczyn technicznych otrzymałam ją przesyłką, dodatkowo otrzymałam tusz wodoodporny MGWE oraz najnowszy numer face&look.Pasa ma czarny kolor, wydawałoby się, że to niemożliwe, że wybiela zęby.Jednak po kilku dniach regularnego stosowania zauważam różnice. Zęby są bielsze, doskonale usuwa osad po kawie i herbacie. Podczas szczotkowania zębów pasta zmienia swój kolor, powstaje szarawa piana, która nie jest drażniąca. Jest delikatna w smaku i doskonale czyści zęby.
Pasta Perfect White Black, której skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi, posiada tajną broń jest nią węgiel aktywny – jeden z najbardziej skutecznych i bezpiecznych składników wybielających zęby.Węgiel aktywny nie tylko wybiela, ale także eliminuje bakterie powodujące nieświeży oddech i neutralizuje pozostałe zapachy, pozostawiając uczucie świeżego oddechu przez cały dzień.

 
Węgiel aktywny wiąże się z taninami. Są to związki występujące w jedzeniu, które pozostawiają na zębach brzydki, żółtawy osad. Węgiel aktywny pomaga usunąć garbniki z powierzchni zębów bez szkody dla szkliwa.
W składzie pasty znajduje się uwodniona krzemionka, w połączeniu z węglem aktywnym, wzmacnia siłę wybielania i jednocześnie sprawia, że pasta jest całkowicie bezpieczna w codziennym stosowaniu.
Fluorek sodu zawarty w paście Perfect White Black (0,31% w/w 1400ppmF) utrzymuje mocne i zdrowe szkliwo, skutecznie pomaga zapobiegać próchnicy i osadzaniu kamienia nazębnego, a także chroni przed atakami kwasów, występujących na przykład w sokach owocowych.

Maskarę użyłam kilka razy i jestem z niej bardzo zadowolona, jest wodoodporna. To moja pierwsza taka maskara i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Po całym dniu inne produkty zostawiały ciemny nalot pod oczami, tu tego nie ma. Doskonale utrzymuję się przez cały dzień. Jej szczoteczka wydłuża i idealnie rozdziela rzęsy.

 

1 komentarz:

  1. Nie znam tej pasty, ale zapowiada się ciekawie :(
    Pozdrawiam,
    http://fit-healthylife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń