niedziela, 15 czerwca 2014

Płatki i owsianki Hello Day!

Udało się :) Dostałam się do pierwszej kampanii na portalu rekomenduj.to. Tym razem są to płatki i owsianki firmy HelloDay!

 Zestaw Hello Day! zawiera:
-4 rodzaje płatków oraz 4 rodzaje owsianek ENERGY, FIT, FOCUS I GLAMUR
-20 opakowań płatków i 20 opakowań owsianek Hello Day!
-20 ulotek dla znajomych.

Kampania bardzo dobrze przygotowana a paczka imponująca :)Płatki i owsianki są przygotowane w czterech wariantach:
1. Glamour, produkt jest źródłem witaminy C, E i selenu. Naturalne źródło błonnika.Selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie. Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed starzeniem. Z dodatkiem malin i kiwi.
2. Focus, produkt jest źródłem magnezu i witaminy B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. W tym wariancie płatki i owsianka jest z dodatkiem truskawek.
3. Fit,produkt jest bogatym źródłem błonnika. Zawiera delikatny, rozpuszczalny błonnik pszenny oraz błonnik żytni, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Pełne ziarno. Naturalne, bogate źródło błonnika.z jabłkiem i rodzynkami.
4.Energy, produkt jest źródłem witaminy C i żelaza. Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza, które pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie i w uwalnianiu energii z pożywienia. Pełne ziarno. Naturalne źródło błonnika.

Aby przygotować płatki lub owsiankę wystarczy zalać wrzącą wodą, nie potrzeba mleka. Płatki po 30 s są gotowe do spożycia, owsianka po 3 minutach. szybki i zdrowy posiłek.

Porcje są idealnie dopasowane, aby dostarczyć odpowiednią ilość witamin i składników odżywczych. Opakowanie jest bardzo estetyczne i przejrzyste, wszystkie niezbędne informację są czytelne. Opakowanie stanowi barierę przed wilgocią, temperaturą oraz obcymi zapachami, gwarantuję doskonałą jakość przechowywania  produktu w każdych warunkach atmosferycznych. Idealny posiłek na co dzień jak i na wypad za miasto, wystarczy ciepła woda z termosu :)
Mi osobiście najbardziej smakują płatki, owsianka jest mniej intensywna w smaku. Płatki z dodatkami owoców są pyszne, nie za słodkie, idealne :)
Polecam

2 komentarze:

  1. Zazdroszczę! Bardzo mi zależało na tej kampanii, ale niestety się nie udało. Za to dostałam się do Le Petit Marseillais

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuje kampanii Le Petit Marseillais :) mi udało się do niej dostać. A kampania z płatkami naprawdę super, moja pierwsza z portalem Rekomenduj.to :D

    OdpowiedzUsuń