środa, 19 marca 2014

Gąbka do makijażu Jean Louis David

    Od jakiegoś czasu korzystam z platformy toluna.com i wypełniam tam ankiety, za które dostaję pkt, mogę je wymienić na nagrody lub pieniądze. Niestety do pierwszej wypłaty jeszcze mi duuuzzzo brakuje :).
Na tej stronie jest również możliwość testowania produktów. Dostajesz jedne produkt, który używasz i sprawdzasz. Z tego co przeczytałam to za jakiś czas dostanę ankietę na maila, którą będę musiała wypełnić. Nie muszę tu dzielić się produktem ze znajomymi i wypełniać raportów z rozmów. Tak jest w teorii, a że to moja pierwsza akcja z Toluna to zobaczymy jak wyjdzie w praktyce:)

 Od Toluna otrzymałam do testowania gąbka do makijażu Jean Louis David. Często zamiast pędzelka używam gąbki do makijażu, więc przesyłka bardzo mnie ucieszyła.


Gąbki mają fajny kształt (kształt romba), który pozwala na wygodną aplikację i delikatny brzoskwiniowy kolor. Są bardzo delikatne i przyjemne w dotyku.
Są trzy sztuki więc można je uzywać jednocześnie do różnych kosmetyków, bez konieczności mycia. Ja osobiście jednego używam do podkładu, drugiego do różu, a trzeci mam do pudru.
Aplikacja nimi jest bardzo prosta i pozwala na nałożenie odpowiedniej ilości kosmetyku.
Samo czyszczenie jest bardzo proste, wystarczy delikatnie przepłukać je ciepłą wodą z mydłem i pozostawić do wyschnięcia.


Oczywiście jak najbardziej polecam ten produkt :D
Nie widziałam go nigdzie w sprzedaży, więc nie jestem w stanie określić ile może kosztować.
Ale sądzę, że nie będzie to duży wydatek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz